16:12 - 09 Nëntor 2022

Prezantuesi i emisionit “N’frekuencë me Robin”, Robert Bojaj ka qenë mjaft i komentuar në mediat rozë për jetën e tij private.

Lajmi se Roberti dhe skenaristja Getoarbë Mulliqi janë ndarë mori vëmendjen e madhe të publikut.

Pas këtyre lajmeve, çifti nuk kanë reaguar por vetëm janë shfaqur së bashku duke hedhur posht thashethemet për një ndarje të tyre.

Së fundmi, përmes një Instastory Robi e ka uruar Getoarbën në ditëlindjen e saj.

“Mamit Geta të Eves, urime ditëlindja. Paç gjithmonë momente si këto në foto. You and our Mini You”, ka shkruar Robi.