23:25 - 23 Mars 2023

Pas daljes nga shtëpia e famshme e BBVK, Xhuli vazhdimisht ka thënë se ajo e ka fituar publikun.

Ndaj deklaratave të saj ka reaguar fituesi i BBVK Stresi.

Ai ka goditur atë përmes një komenti duke i thënë se nuk ka fituar asgjë.

Komenti i tij në shkrimin e Gazetës Insajderi: Pasha robtë sen s’ke fitu asgjë.

Ndërsa kujtojmë se Xhuli ka dal si e treta në finale ajo vazhdimisht e ka konsideruar veten si stratege.

“Une e di qe jam luanesh dhe jam stratege e fort, Stresi i ka fitu paret unë e kam fitu publikun”, kishte thënë ajo.

Tags: , ,