×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Pasi konfirmuan romancën, Elhaida dhe Lediani bëjnë një hap të madh në lidhjen e tyre

  Insajderi
  26 December 2022 - 15:48

  Elhaida Dani ka konfirmuar romancën e saj duke befasuar të gjithë.

  Këngëtarja e njohur është në lidhje dashurie me balerinin Ledian Agallijaj, të cilën konfirmuan publikisht romancën e tyre me një puthje romantike.

  E kjo lidhje duket se po ecën me hapa të shpejtë, pasi vetëm pak ditë pasi konfirmuan ata kanë zbuluar se kanë kaluar Krishtlindjet në Shkodër me familjarët e Elhaidës.

  Këngëtarja ka postuar një video ku shfaqen të dashurit e saj të zemrës.

  Ndërsa balerini postoi një foto ku duket pedonalja e Shkodrës.


  Mesa duket Elhaida dhe Floriani janë prezantuar edhe me familjet dhe ne na mbetet të presim për hapin e rradhës në lidhjen e tyre.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark