14:20 - 18 Tetor 2020

Një muaj më parë, Zayn Malik dhe partnerja e tij, Gigi Hadid, u bënë prindër për herë të parë.

Gigi solli në jetë një vajzë, ndërsa dyshja nuk kanë hezituar të shkruajnë dedikime me fjalët më të mira për të.

Ardhja në jetë e vajzës, duket se e ka frymëzuar Zayn t’i rikthehet projekteve muzikore, andaj ka nisur punën për këngën e re.

Në rrjete sociale, këngëtari publikoi fotografi të shkrepura nga xhirimet e klipit, ku shfaqet në një vend të rrethuar me gjelbrim.

Zayn Malik nuk ka preferuar të zbulojë shumë detaje rreth kësaj kënge, por fansat presin me padurim të shohin se çfarë po përgatit ai këtë herë.

View this post on Instagram

ʙᴇᴛᴛᴇʀ

A post shared by Zayn Malik (@zayn) on