×
 • Showbiz
 • Show

  Për të tretën herë, Sabiani hyn në shtëpinë e Big Brother VIP Albania 3?

  Insajderi
  14 January 2024 - 10:17
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  “Big Brother VIP” 1 dhe 2 kanë diçka të përbashkët. Kjo është se Sabiani ishte banor tek të dy sezonet.

  Por vitin e kaluar ai premtoi se do të hynte dhe në sezonin e tretë, duket se e ka mbajtur fjalën. Ai do hyjë në shtëpinë e “Big Brother VIP”, por e gjitha është në kuadrin e lojës për banorët.

  Sezonin e fundit, pasi hyri për t’iu bashkuar vajzës së tij, Kejsit, ai premtoi me shaka se do hynte dhe në edicionin e tretë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark