×
 • Sport
 • Sport

  Përcaktohet grupi i Ballkanit në UEFA Conference League

  Insajderi
  01 September 2023 - 15:08
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Ballkani ka mësuar kundërshtarët e tij në fazën e grupeve të Ligës së Konferencës.

  Kampioni i Kosovës është shortuar në grupin C, së bashku me Dinamo Zagrebin, Viktoria Plzen dhe Astanan.

  Kundërshtari tjetër i Ballkanit në grup, Viktoria Plzen e kishte eliminuar Dritën në raundin e dytë kualifikues.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark