×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Përflitet prej kohësh për një romancë me Endri Çekiçin, Megi Pojani tregon si e gjeti ky Shën Valentin

  Insajderi
  21 February 2023 - 10:36
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Megi Pojani dhe Endri Çekiçi prej kohësh përfliten për romancën e tyre, të cilën përkundër që disa herë janë kapur matt, nuk e kanë pranuar asnjëherë.

  Kështu ndodhi edhe së fundmi kur Megi u pyet se si e gjeti ky Shën Valentin.

  E ftuar në Ftesë në 5 ajo nuk dha asnjë përgjigje.

  Ky Shën Valentin më gjeti duke parë “Big Brother-in” sepse nesër kisha “Fun Club-in”. Apo ishte të martën Shën Valentin-i? Kam qenë me 39 temperaturë, më kanë ndenjur afër motrat e mia. Nuk do nxjerrësh asgjë nga unë, edhe nëse do ishte elektrike kjo karrigia

  Edhe një pyetje tjetër për “cështjet e zemrës” Megi ju përgjigj kështu: “Më kanë thënë që sot jam e ftuar për të folur vetëm për “Fun Club-in”, jam shumë profesionale”.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark