14:41 - 13 Mars 2019

Basketbollisti spanjoll i Toronto Raptors, Serge Ibaka është përleshur me baskebollistin e Cleveland, Marequese Chriss.

Në ndeshjen ndërmjet Cleveland dhe Torontos, të cilën e fitoi Cavaliers me rezultat 126:101, ishte një moment tensioni në fund të çerekut të tretë, më shumë në Insporti.com.