×
 • Sport
 • Sport

  “Përplasje vëllazërore” në kampionatin Evropian për U20

  Insajderi
  22 January 2016 - 12:12

  Shorti i kampionatit Evropian për U20 ka vënë përballë Kosovën dhe Shqipërinë përballë njëra tjetrës.

  Kosova U20 në kategorinë e meshkujve gjendet së bashku me Shqipërinë në Grupin C së bashku me Britaninë e Madhe, Greqinë, Holandën, dhe Irlandën, raporton Koha.net.

  Divizioni B në EURO 2016, raporton Insjaderi do të luhet prej 15 deri më 24 korrik të këtij viti në Halkida të Greqisë.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika
  Sport
  26 February 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark