09:34 - 23 Janar 2023

Teksa ka realizuar lojën e sekreteve me fotot e personazheve në “Zemër Luana”, Young Zerka është ndalur tek fotoj e Dj PM & DAGZ, dhe ka treguar një sekret.

“Ashtu si Pm dhe Dagz do të bëhet baba:- ka thënë Zerka, I ngacmuar nga Luana e cila e ka pyetur: Është Sarah shtatzënë? Nëse është e vërtetë i urojmë të jetë mirë!

Zerka e ka kaluar duke qeshur, ama ka nënkuptuar se mund të ketë diçka të re në jetën e çiftit Pm dhe Sarah. Rikujtojmë se shpeshherë është aluduar për një shtatzëni të mundshme të Sarah, kështu që le të presim.

Tags: ,