×
 • Sport
 • Sport

  Pocchettino “qan” mungesën e Armando Brojës në sulmin e Chelseat

  Insajderi
  21 August 2023 - 09:45

  Trajneri i Chelseat, Maurizio Pochettino ka folur pas humbjes turpëruese 3-1 në fushën e Ëest Ham duke vënë theksin në nevojën për të afruar një qëndërsulmues.

   “Është një situatë shumë e vështirë sepse të dy qëndërsulmuesit që ne kemi si Broja apo Nkunku janë të dëmtuar. Nuk është aspak e lehtë të gjejmë lojtarin e duhur por jemi në proces, po punojmë dhe kemi evidentuar disa emra.

   Duhet të presim gjithashtu për të pasur në dispozicion Brojën dhe Nkunku-n në mënyrë që ata të ndihmojnë sa më shoejt të riun Burstow”.

   OP-ED
   Nga Rubrika

   © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

   Impressum

   Kontakt

   Trademark