×
Show

Polici amerikan thotë se e pa duke vdekur reperin Tupac

Insajderi
02 September 2016 - 23:48

Por një selfie e reperit – që kishte dalë online si një video-montazhë dhe që ishte bërë hit – është duke u mohuar nga polici i parë që erdhi në skenën e vrasjes, i cili thotë për DailyMail se e di që Tupac është i vdekur.

Chris Carroll, që tani është i pensionuar, e pa 25-vjeçarin duke derdhur gjak rëndë. Madje ai thotë se fjalët e fundit të reperit drejtuar tij ishin: “Fuck You”.

tpuci

“Tupac ka vdekur, unë e pashë atë me sytë e mij dhe kishte shumë të shtëna në trupin e tij dhe një njeri në atë gjendje ishte e pamundur të shpëtonte”, thotë Carroll për Daily Mail, njofton Insajderi.

Shakur u deklarua i vdekur gjashtë ditë më vonë dhe Carroll thotë për DailyMail se e dinte që ai nuk do t’ia dilte.

tpuc

Vrasja e reperit, më 7 shtator 1996, është përcjellë me shumë teori konspirative që nga atëherë. /Insajderi.com

Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark