×
 • Lajme
 • Lajme

  Policia i shpall në kërkim publik dy persona (FOTO)

  Insajderi
  11 June 2024 - 15:30
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Njësiti i hetimeve të stacionit policor -Qendra në Prishtinë, me autorizim nga prokuroria kompetente, kërkon ndihmë nga qytetarët në ofrimin e informatave, të cilat do të ndihmonin në identifikimin dhe arrestimin e  personave që shihen në fotografi.

  Personat e dyshuar kërkohen për përfshirje në një rast, përdorim i armës apo mjetit të rrezikshëm, që ka ndodhur qershor të vitit 2023.

  Të nderuar, për çdo informatë që mund të çojë në identifikimin e personave apo vendodhjes së tyre, kontaktoni policinë në numrin e telefonit: 192.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark