×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Presidentja Osmani vazhdon vizitën në Maqedoni të Veriut

  Insajderi
  27 April 2023 - 08:19

  Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, sot nga ora 10:20 do të mbajë fjalë rasti para stafit akademik dhe studentëve në Institutin e Trashëgimisë Shpirtërore e Kulturore të Shqiptarëve në Shkup.

  Osmani po qëndron për vizitë zyrtare në Maqedoninë e Veriut, ndërkaq sot pritet që ta vizitojë edhe Tetovën.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark