×
 • Lajme
 • Lajme

  Prifti nga Gjakova: Program më degjeneruar se Big Brother, nuk ka!

  Insajderi
  22 January 2023 - 09:57
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Prifti nga Gjakova, Don Dominik Kukeli, përmes një statusi në rrjetin e tij social, Facebook, ka komentuar realityshow-n që ndiqet me të madhe nga shqiptarët, Big Brother.

  Sipas Kukelit “Big Brother” është program i dëmshëm e i degjeneruar në aspektin moral.

  “Program më të dëmshëm (më të degjeneruar) në aspektin moral dhe edukues se Big Brother, nuk ka” – shkroi Kukeli.

  Big Brother, kohët e fundit është bërë një nga programet me të shikuara si në Kosovë ashtu edhe në Shqipëri, duke u bërë shpesh edhe pre e kritikave të shumta për përmbajtjen e mesazhet që përçon në shoqëri.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark