×
 • Lajme
 • Insajderi / Ballina 5

  “Pronto”, Kica-Xhelili e përshëndet Ministrinë e Drejtësisë

  Insajderi
  12 July 2023 - 21:13
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Doarsa Kica-Xhelili i ka reaguar ministres së Drejtësisë, Albulena Haxhiu, e cila ka thënë se “përgjimet e publikuara janë të paautorizuara”.

  Kica-Xhelili ia ka kthyer Haxhiut duke i thënë se ka vetëm një përshëndetje për ta – Pronto.

  Kjo është pesha e fjalës dhe veprimit të akterëve publik. Sot, Ministria e Drejtësisë, i madh e i vogël, po na flasin për inçizimet e paautorizuara. Për ta, e kam vetëm një përshëndetje: Pronto”, ka shkruar ajo në Facebook.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark