×
 • Showbiz
 • Show

  Provokon Melinda Ademi, tregon të pasmet para kamerës

  Insajderi
  18 June 2024 - 20:45
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Këngëtarja e njohur, Melinda Ademi, ka publikuar një video tërheqëse, në rrjetin e saj në Instagram.

  Në këtë video, ajo shfaq linjat e saj trupore të mrekullueshme, duke treguar një fizik të përkryer.

  Melinda Ademi, e njohur për zërin e saj fantastik, vazhdon të bëjë vëmendje edhe në aspektin e pamjes fizike në postime të ndryshme në rrjetet sociale.

  Duke shfaqur këtë video tërheqëse, ajo nuk ngurron ta tregojë trupin tejet të formësuar dhe seksi.

  Kjo shfaqje e fundit e Melindës në InstaStory po shkakton reaksione të ndryshme në komunitetin e saj të ndjekësve, duke thelluar edhe më tej lidhjen e saj me fansat dhe mbështetësit e saj. /Telegrafi/

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark