×
 • LifeStyle
 • LifeStyle

  Pse duhet të vendosni një hudhër në banjë gjatë natës

  Insajderi
  03 October 2023 - 16:26

  Do të bëni shumë mirë nëse vendosni një thelb hudhër në banjë, gjatë natës. Duke e çuditshme por hudhra përmban një substancë që quhet allicin, e cila i jep asaj aromën e fortë.

  Gjithçka duhet të bëni është të merrni një thelb hudhër dhe ta hidhni në bide. Ajo duhet vendosur gjatë natës, kur tualeti nuk përdoret. Kur të zgjoheni në mëngjes, thjesht shkarkojeni banjën.

  Kjo gjë duhet praktikuar dy deri në tre herë në javë.

  closevolume_off
  Hudhra do ta mbajë tualetin pa myk, por sidoqoftë ju duhet të vazhdoni ta pastroni tualetin si zakonisht.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark