×
 • Sport
 • Sport

  Publikohen formacionet startuese të sfidës mes Dritës dhe Plzen

  Insajderi
  03 August 2023 - 19:23
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes kthyese mes Dritës dhe Plzen, e vlefshme për kualifikim tutje në UEFA Conference League.

  Dy trajnerët, Diamantis Vavalis dhe Miroslav Koubek kanë zbuluar 11-shen startuese për ndeshjen që nis nga ora 20:00 dhe luhet në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

  Kujtojmë që ndeshja e parë mes klubit nga Superliga e Kosovës dhe skuadrës nga Çekia kishte përfunduar me rezultatin e barabartë 0 me 0.

  Formacionet zyrtare:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark