×
 • Lajme
 • Lajme

  Publikohen rezultatet e studentëve të pranuar në konvikte e mensë

  Insajderi
  26 September 2023 - 11:00
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Qendra e Studentëve ka publikuar rezultatet e të pranuarve në konvikte dhe mense për vitin akademik 2023-2024.

  Në faqen zyrtare në Facebook, është publikuar linku ku mund t’i shihni këto rezultate.

  Rezultatet mund t’i gjeni në këtë link.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark