14:18 - 18 Nëntor 2022

Nusret i njohur si Salt Bae ka ”tronditur” ndjekësit me një nga postimet e tij të fundit.

Kushinieri super i famshëm ka publikuar një rrjetet sociale shumën e një fature në restorantin e tij në Abu Dhabi, e cila ka arritur në 161.550 euro.

Shefi turk ka shkaktuar debate të shumta me këtë postim.

“Grabitje e hapur”, komenton një ndjekës.

Megjithatë, Nusret iu shmang pyetjes se kush e ka paguar faturën e kripur prej 161.550 euro për të ngrënë në restorantin e tij.

Përveç mezeve dhe biftekëve “të artë”, klienti hapi edhe dy shishe verë Petrus 2009 dhe pagoi 200 mijë dirhemë (52541 euro).

Kjo verë në bodrum (nëse e gjeni) është 6000 euro shishe.

Tags: ,