×
 • Sport
 • Sport

  Publikohet lista e Zvicrës, ftohen tre shqiptarë

  Insajderi
  31 May 2023 - 17:50

  Selektori i Zvicrës,Mirat Yakinin, ka publikuar listën e 26 lojtarëve të ftuar për dy ndeshjet e Zvicrës,  që do të zhvillohen në muajin qershor në kuadër të ‘EURO 2024’.

  Pjesë e ekipit janë tre super lojtarët kosovar: Xhaka, Shaqiri dhe Zeqiri. 

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark