15:25 - 25 Nëntor 2021

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë regjitruar 12 raste të reja dhe asnjë vdekje nga COVID-19.

Ndërsa janë shëruarshëruar 16 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 157.743. 

 Në total numri i rasteve aktive është 323.