×
Show

Publikohet trileri i Game of Thrones

Insajderi
16 February 2016 - 15:06

Është publikuar zyrtarisht  trileri i episodit të gjashtë të serisë “The Game of Thrones”, premiera e të cilit do të jetë me 24 prill 2016.

The Game of Thrones, që i përket zhanrit dramë dhe fantazi, me pesë episodat e kaluara ka arritur të krijojë fansa në tërë botën.

Seriali është xhiruar në një studio të quajtur “Belfast” dhe në vendet e tjera si Kroacia, Irlanda, Malta, Maroku, Islanda e Veriut dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës, raporton MTV.

Ky është sezoni i gjashtë i filmit The Game of Thrones.  Përmbajtja e këtij filmi është përshtatur më një këngë të titulluar “Ice of Fire” ka bërë të ditur producenti Weiss për një televizion ndërkombëtar./Inasjderi

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark