×
 • Showbiz
 • Show

  Punësoi vrasës me pagesë për ta vrarë, Angelina Jolie bën rrëfimin tronditës

  Insajderi
  23 November 2022 - 17:25

  Angelina Jolie rrëfeu se kishte punësuar një vrasës me pagesë për ta vrarë atë.

  Angelina tentoi për herë të parë vetëvrasje në moshën 19-vjeçare. Por kur ajo mbushi 22 vjeç, ajo hartoi një plan për t’i dhënë fund jetës së saj në një mënyrë që familja e saj do të ishte në gjendje ta kuptonte më mirë, ose kështu mendonte ajo, duke punësuar një vrasës me pagesë për ta vrarë.

  “Pra, zgjidhja ime për këtë ishte nëse dikush tjetër do të më kishte marrë jetën – si në një lloj ‘grabitje’ – atëherë do të ishte vrasje dhe nuk do të bënte që të tjerët të përjetonin zhgënjim”-tha ajo.

  Më tej ajo zbuloi se ishte vetë vrasësi që e bindi Jolien të mos ia merrte vetes jetën.

  Ajo tha: “Ai ishte një person mjaft i mirë dhe më pyeti nëse mund të mendoja për këtë dhe ta telefonoja përsëri pas dy muajsh”.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark