21:20 - 28 Nëntor 2018

Në lagjen Bregu i Diellit në Prishtinë tek Qendra Tregtare rreth orës 8 të mbrëmjes është kapluar nga zjarri një reklamë.

Rastin e konfirmoi zyrtarja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti, ajo më tej shtoi se zjarri është lokalizuar dhe se nuk ka të lënduar.

Këtu më poshtë keni një video të zjarrit. /Klan Kosova