×
 • Showbiz
 • Show

  “Qëndruan 21 orë në të njëjtin vend”, çka fituan banoret e BBVA pas përfundimit me sukses të sfidës

  Insajderi
  23 February 2024 - 15:28
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Big Brother dje i vendosi banorët para një sfide.

  Ata duhej ta mbanin të shtypur një buton. Kush e shtypë më së shumti do t’i fitonte 3 mijë euro.

  Pas 21 ore perpjekjeje, Arta dhe Vesa ishin ato që triumfuan kundrejt banorëve të tjerë.

  Ato kanë thyer rekordin e banorëve që fituan këtë sfidë edicionin e kaluar dhe qëndruan rreth 14 orë. Në këtë sfidë rezistoi edhe Fationi i cili në moment të fundit u dorëzua.  Po ashtu edhe Erjola arriti të rezistonte më shumë se 18 orë.

  Së shpejti në shtëpi pritet të mbërrijë një zarf i bardhë me shpërblimin nga “Vëllai i Madh” për realizimin e sfidës

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark