×
 • Sport
 • Sport

  Rashica nuk e harron Munishin, i bën një dhuratë

  Insajderi
  08 June 2023 - 19:39

  Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica ka arritur në vendin e lindjes dhe është gati për ndeshjet para-kualifikuese në EURO 2024.

  Rashica me vete ka marrë edhe një dhuratë, të cilën e dhuroi sot. Një fanellë të Galatasarayt, futbollisti “dardan” ia dhuroi ish-trajnerit të tij tashmë analist në studio televizive, Ismet Munishi.

  26-vjeçari fitoi titullin me Galatasarayn. Zhvilloi 26 ndeshje, shënoi katër gola dhe bëri shtatë asiste.

  Kujtojmë që Kosova gjatë këtij muaji zhvillon dy ndeshje, kundër Rumanisë dhe Bjellorusisë./Lajmi.net/

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark