×
 • Showbiz
 • Show

  Reagimi i papritur i Butrint Imerit ndaj Nora Istrefit ngre dyshime në rrjet

  Insajderi
  13 June 2024 - 08:58
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Këngtari Butrint Imeri, është jo pak i komentuar për lidhjen dhe miqtë e tij në Estradën Shqiptare.

  Së fundmi duket se këngtari ka hequr nga lista miqve Nora Istrefin, këngtarën të cilën dikur ka bashkuar forcat për bashkpunimin “Dy Zemra” i cili rezultoi mjaft i suksesshëm!

  Edhe pse Norën nuk e ndjek më, Butrinti ndjek motrën e Norës, Era Istrefin.

  Teksa Butrinti duket qartazi se ka dëshirë të ketë pak miq në Instagram duke qenë se ai gjithsej ka 102 miq që ndjek.

  E në një anë tjetër Nora ndjek Butrintin.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark