×
 • Sport
 • Sport

  Reagon Ismet Munishi: As Jose Mourinho nuk ‘sulmohet’ si unë nga mediat

  Insajderi
  01 April 2019 - 11:20

  Trajneri i mirënjohur shqiptar, Ismet Munishi, është sqaruar rreth situatës së krijuar pas fitores së skuadrës së tij, Vëllaznimit ndaj Onixit me rezultat 4:1, në kuadër të Ligës së Parë.

  Munishi është një nga trajnerët që emocionet e tij nuk arrin t’i përmbanë dhe në disa raste është përjashtuar nga gjyqtarët, shkruan Insporti.com.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark