10:51 - 24 Nëntor 2021

Spektakli i mbrëmshëm në Big Brother Vip ishte e mbushur me drama dhe ajo që shqetësoi banorët dhe publikun ishte momneti kur Fifi humbi ndjenjat live përderisa po zhvillonin një debat me opionisten e programit Balina.

Pas kësaj Fifi tha se donte të dilte nga shtëpia por më vonë vendosi që të rrinte ndërsa Arbana zbuloi se ditëve në vazhdim këngëtarja do të vizitohet nga specialistët dhe do të vendoset nëse Fifi është në gjendje të vazhdojë lojën.

Ndërkohë në rrjete sociale ka reaguar motra e saj, Edona.

Ajo tha se u lut që Fifi të dilte por u gëzua që nuk doli pasi është e bindur se motra e saj do t’i bindë të gjithë se është shpirt artisti.

Tutje ajo tha se Fifi ka kaluar sfida edhe më të rënda dhe do ta kalojë edhe këtë.