×
 • Showbiz
 • Show

  Reagon sërish Tayna pas deklaratave të Rinorit

  Insajderi
  11 June 2024 - 14:59
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Pas shumë deklaratave të thëna sot nga të dyja palët, Tayna reagoj përsëri për fjalët e thëna nga menaxheri i saj.

  Siç shihet një luftë virtuale mes tyre sapo ka filluar, shkruan Kosovarja.

  Tayna dhe Rinori nuk po ndalen duke reaguar mbi deklaratat e njëri tjetrit.

  Më poshtë keni postimin e plotë të saj:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark