×
 • Sport
 • Sport

  Refuzoi Payet për Barkley-n

  Insajderi
  05 March 2016 - 13:44
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Trajneri i Everton, Roberto Martinez ka konfirmuar se ka refuzuar transferimin e Dimitri Payet për të zhvilluar sa më shumë lojtarin e tij të ri, Ross Barkley.

  Sipas Daily Mirror, Martinez ka qenë në Marseille për të zhvilluar bisedimet për transferimin e Payet, por kushtet që i ka kërkuar Payet i ka refuzuar trajneri i Everton.

  Ross Barkley është lojtari më i ri nga akademia e Everton-it por refuzimi i Payet është një gjë e gabuar nga Martinez.

  Payet në West Ham ka shënuar 9 gola dhe ka bërë 9 asistime këtë edicion .

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark