×
 • Sport
 • Sport

  Rei Manaj i përgjigjet Shaqirit për flamurin

  Insajderi
  05 February 2016 - 18:21
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Sulmuesi i Kombëtares shqiptare Rei Manaj, që aktivizohet në kampionatin italian te skuadra e Interit, ka postuar këpucët e tij të reja sportive.

  Në këto këpucë shihet flamuri i Shqipërisë, ndryshe nga këpucët e Xherdan Shaqirit në të cilat mungonte flamuri kuqezi pasi mesfushori i Stoke Cityt i kishte larguar prej aty.

  Fotoja vjen 2 ditë pas veprimit të Shaqirit dhe duket sikur Manaj ka për qëllim që t’i përgjigjet mesfushorit të Stokes për veprimin e tij.
  kpucat

   

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark