×
 • Lajme
 • Showbiz
 • Lajme

  Renault kontakton Artan Thaqin për veturën e Cimës

  Insajderi
  16 January 2022 - 03:26
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Vitin që lamë pas, me datë 26 mars ndërroi jetë në moshën 71 vjeçare aktori i shquar kosovar, Rasim Thaçi, për publikun i njohur si Cima.

  Ai la pas kujtime të bukura për të gjithë shqiptarët, la pas krenarë fëmijët e tij dhe gjithashtu makinën e famshme të tipit Renault 5.

  Janë bërë 50 vjet që kur ky model i makinës së markës franceze u lansua në treg dhe kompania po zhvillon një kampanjë në nder të modelit legjendar.

  Si rrjedhojë, kompania franceze kanë kontaktuar Artan Thaqin, të birin e aktorit të ndjerë në lidhje me makinën Renault 5.

  Lajmin e bëri të ditur vetë ai me anë të disa postimeve në llogarinë e tij në Instagram. /Prive

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark