×
 • Sport
 • Sport

  Rey Manaj i dhuron dy gola Interit

  Insajderi
  09 February 2016 - 18:51
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Futbollisti shqiptar Rey Manaj, ka shënuar dy gola të martën në ndeshjen e Inter U-21 ndaj skuadrës së Lazios.

  Ndeshja ishte e vlefshme për gjysmëfinalen e kupës së Italisë në këto grupmosha dhe Manaj arriti të shfaq cilësitë e tij duke e dërguar Interin në finale të kupës.

  Që pas aktivizimit me ekipin e parë në Serinë A, Manaj ka kaluar tek të rinjtë e Interit dhe duket se po kalon një formë të mirë sportive.

  Manaj është një nga kandidatët e mundshëm që mund të ftohen nga De Biasi në ‘Euro 2016’.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark