21:35 - 24 Nëntor 2022

Brazili ka dyfishuar epërsinë ndaj Brazilit.

Ka qenë futbollisti i njëjtë që shënoi edhe golin e parë Richarlison që ka shënuar një tjetër supergol.

Ylli brazilian shënoi në minutën e  74-të për rezultatin 2:0 dhe tashmë brazilianët do të paraqesin shou kundër serbeve.