14:34 - 22 Janar 2022

Ajo po vazhdon t’i nxeh fansat teksa ngacmon me koleksionit të saj më të fundit të brendshmeve.

Këngëtarja 33-vjeçare e “Rude Boy” postoi një foto të premten, duke treguar figurën e saj me një fustan diamanti me zinxhirë.

Vendasja e Barbadosit e mbajti grimin e thjeshtë, teksa vendosi flokët e saj të zinj anash për të treguar vathin e saj të argjendtë.

Postimi i fundit vjen pasi marka e saj e të brendshmeve, “Savage X Fenty”, zbuloi një fytyrë të re për markëne vajzës së Madonna-s, “Lourdes Leon”.

Lourdes dhe Rihanna treguan koleksionin më të ri të të brendshmeve të këngëtares në një divan moteli.

rijuesja e bukurisë “Fenty” mahniti me një komplet të brendshmesh dy-pjesëshe ngjyrë rozë dhe të verdhë, ndërsa 25-vjeçarja pozoi me të brendshme të kuqe dantelle me një mantel rrjetë sipër.

Koleksioni i “Savage X Fenty’s Love On the Edge” përfshin boksierë, brekë, sytjena, kostume trupore dhe pizhame që synojnë të nxjerrin në pah seksitetin e Ditës së Shën Valentinit.

Flokët blu dhe brune të rrjedhur të Lourdes-it ishin stiluar me bishta të hijshme që i rridhnin poshtë shpinës dhe gjoksit teksa shikonte kamerën ndërsa grimi i saj ishte aplikuar në mënyrë dramatike për të nxjerrë në pah tiparet e saj mahnitëse.