×
Show

Rihanna frymëzohet nga tatuazhet e saj

Insajderi
05 March 2016 - 14:29
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

Disenjatori Manolo Blahnik, e ka quajtur kreacionin e 26 vjeçares ‘të paimitueshëm dhe unik’.

Materiali i përdorur në këtë këpucë janë xhinset të cilat janë të qëndisura me modelin e tatuazhëvë të saja.

Për hartimin e kreacionit interpretuesja e hitit “Work” është shprehur shumë e lumtur.

“Dita që unë do ta shohë një femër të veshur më këpucët e mija, unë do t’i drejtohem: ‘Ndalo. Kush je ti?, ku i ke marrë këto?’. E dua këtë moment”, është shprehur këngëtarja nga Barbadosi.

Ky koleksion i këpucëve do të del në shtije nga 5 maji dhe çmimi minimal i tyre do të jetë 895 dollarë.

kepuce

/Insajderi.com

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark