×
Show

Rihanna-s i “shtjerret” zëri – nuk këndon në Grammy Awards

Insajderi
16 February 2016 - 10:02
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

Këngëtarja Rihanna nuk ka kënduar në Grammy  Awards natën e mbrëmshme që është mbajtur në Los Angeles.

Ajo kishte probleme me zërin dhe me urdhër të doktorit të saj është dashur të largohej nga kjo ngjarje.

Sipas medieve ndërkombëtare, Rihanna nuk ka dashur të largohet mirëpo në fund të fundit e ka dëgjuar mjekun personal dhe ka ikur për në shtëpi.

27 vjeçarja edhe kur ka mbërritur në Grammy Awards, ajo nuk ka kaluar në tepihun e kuq në të cilin  parakalojnë të gjithë të ftuarit e mbrëmjes.

“Kiss it Better” ishte kënga të cilën do ta këndonte në Grammy Awards./Insajderi

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark