17:14 - 30 Shtator 2022

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Rina Balaj po shijon pushimet në Afrikë.

Së fundmi, Rina ka publikuar disa fotografi nga Tanzania.

Edhe në imazhet e reja në plan të parë kanë qenë hiret e bukuroshes.

“Vështirë të më lësh mbresa mua”, ka shkruar Rina.

Tags: