17:23 - 18 Korrik 2021

Rina ka njoftuar se kënga e re e shumëpritur “Cali” tashmë është lansuar në kanaline Youtube.

Ajo u shfaq mjaft joshëse në videoklipin e ri teksa erdhi edhe me veshje të ndryshme plot stil.

Melodinë e bëri Rina Balaj dhe tekstin gjithashtu Rina Balaj, me producent ekzekutiv Jetmir Agaj.

Projektin e ri muzikor nga Rina Balaj mund ta dëgjoni përmes link-ut më poshtë.