15:42 - 22 Janar 2022

Këngëtarja Rina Balaj përkrah Beatrixen pasi që ajo mbrëmë doli nga shtëpia e Big Brother.

Në një insta story që postoi mbrëmë ajo tha  “Këtu për Beatrix”

Siq duket këngëtarja është fanse e BBV dhe përcjell këtë TV Show.