18:53 - 17 Tetor 2020

Këngëtari unik shqiptar Kastriot Grajqevci sapo ka publikuar projektin e tij më të ri me titullin “Sa e sa vite”.

Kënga është ripërpunim i këngës ‘Sa e sa vite’ të kënduar nga grupi shumë i famshëm dhe shumë i suksesshëm shqiptarë Iliret.

Për këtë projekt është realizuar edhe një video klip.

Ky është projekti i dytë i Kastriotit pas projektit ‘Per ty’ që u pëlqye nga dëgjuesit e këtij zhanri të muzikës.