14:38 - 07 Shkurt 2016

Këngëtarja Rita Ora e cila së fundmi pushtoi mediat me fotosesionin nudo, duket se nuk do të jetë edhe shumë gjatë trajnere dhe anëtare e jurisë në spektalin e talenteve “X Factor” pasi producentët e e spektaklit tjetër “The Voice” po duan ta marrin atë përsëri.

Rita 25 vjeçare u bë hit kur ishte tranjere në “The Vocie” për katër sezone derisa vitin e kaluar kaloi në ekipin e”X Factor”,transmeton “Daily Star”, raporton “

“Rita është një nga asetet më të vlefshme që ka pasur The Voice dhe producentët tashmë kanë nisur të veprojnë për ta kthyer atë përsëri. Bisedimet kanë nisur”, raporton Daily Star./Insjaderi.com.