×
Show

Rita Ora, rrugës e trishtuar

Insajderi
07 March 2016 - 10:05
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

Vetëm dy ditë pasi paralajmëroi se është duke punuar një këngë të cilën ia dedikon ish të dashurit të saj, Rita Ora është parë mjaft e mërzitur rrugëve të New York-ut.

Një fotografi e kapur disa çaste pasi ajo doli nga një lokal, ajo dukej aspak si zakonisht – gazmore dhe hapur për shoqërinë e saj.

Rita ishte në lidhje me Calvin Harris për rreth një vit, mirëpo u ndan papritmas në vitin 2014 derisa ishin duke punuar për albumin e saj të dytë.

Ndarja nuk është dukur fare miqësore pasi që DJ ia kishte ndaluar Ritës që të këndojë këngën “I Ëill Never Let You Down”./Insajderi.com

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark