×
 • Showbiz
 • Show

  Robert Berisha tregon sesi është marrëdhënia me Nora Istrefin

  Insajderi
  09 June 2023 - 23:01

  Robert Berisha, ish-partneri i Nora Istrefit ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, ku ka ndarë me publikun detaje nga karriera dhe jeta e tij private. Berisha ndër të tjera, foli dhe për Nora Istrefin, për të cilën tha se e ka shumë shoqe e se gjithmonë do e ketë.

  Pyetja: Po ti e ke shoqe akoma Norën?

  Robert Berisha: Po e kam shoqe dhe gjithmonë do e kem shoqe

  Teksa rrëfeu marrëdhënien me ish-partneren e tij, këngëtari dhe moderatori foli gjithashtu dhe për të përbashkëtat e kësaj të fundit me vajzën e tyre, Renee.

  “Renee i ka ngjarë Norës për qetësinë e saj, është tip i qetë dhe i butë. Shumë e veçantë.”- tha ai.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark