×
 • Showbiz
 • Show

  Roja u vra gjatë sulmit me armë, banorët e BBV bëjnë gjestin e veçantë në nder të tij

  Insajderi
  29 March 2023 - 23:18

  Banorët e Big Brother Vip kanë bërë homazhe mbrëmjen e sotme në kujtim të rojes së sigurisë Pal Kola, i cili humbi jetën mëngjesin e së hënës pas një sulmi me armë në Top Channel.

  Banorët u njohën me lajmin e hidhur vetëm mbrëmjen e së martës gjatë spektaklit, edhe pse në momentin e sulmit ata ishin zgjuar dhe i dëgjuan breshërit e kallashnikovit.

  Pas lajmit të trishtë Luiz Ejlli deklaroi se nëse do të dalë ai fituesi i këtij edicioni, një pjesë të shumës prej 100 mijë eurosh do ja dhurojë familjes së të ndjerit Pal Kola.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark