×
 • Showbiz
 • Show

  Romeo dhe Heidi nuk i mbajnë dot lotët: Nëse të kam bërë presion të…

  Insajderi
  28 February 2024 - 17:18
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Romeo i tha Heidit se nuk do donte të ishte motivi që ajo të qante, ndërsa Heidi tha se përkundrazi, ai e bën të buzëqeshë.

  Romeo: Nuk dua të jem unë motivi që ti qan zemër, jo nuk e dua. Unë se them dot mendimin tim…jo shpirti nuk dua të jem unë ai që ti të qash

  Heidi: Ti më bën për të qesh

  Romeo: Nëse të kam bërë presion të kërkoj falje

  Hedii: Mos fut këto terma, sinqerisht e kama

  Romeo: Ça shof unë është e vërtetë

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark