×
 • Showbiz
 • Show

  Romeo dhe Heidi së shpejti prindër?! Romeo ben deklaratën e fortë

  Insajderi
  21 April 2024 - 23:10
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Në Top Albania Radio po vijon transmetimi i ‘Big Brother Live nga Shtëpia’, që do t’ju bëjë shoqëri deri në 18:00, një emision radiofonik nga shtëpia më e famshme në vend.

  Personazhet më të komentuar rivihen në rolet e prezantuesve e të ftuarve, me plot të papritura dhe emocione.

  I pyetur nga Meriton Mjekiqi nëse do të ishte në planet e tij të bëhej baba së shpejti, Romeo Veshaj u përgjigj

  “Po vallaj po plako. As nuk do të vonohem fare. Po fare. Më vdekshin të gjithë. Fare. Vallaj po. Me dëshirën e Zotit lart, 29 mbush tani unë. 30 vjeç me bebe.”

  Meritoni, më tej, shtoi:

  “Si Bardhi. Dy prindërit i ke mirë. Mario mirë është. Ti je mirë. Me punë je mirë. Me gjithçka je mirë.”

  Për ta mbyllur, ata u shprehën:

  Romeo: Sa frikë kam. Çfarë nuk bën vaki…Unë dua gocë.

  Meriton: Edhe unë me qejf e kisha një gocë.

  Romeo: Gocat janë për baballarët.

  Meriton: Po, edhe djali.

  Romeo: Shiko, ne erdhëm këtu harrakat, edhe shiko si po dalim tani. Po flasim për fëmijët.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark